Charitní tým se účastnil RUNFESTu

Charitní tým se účastnil RUNFESTu

Dobrá nálada, pocit štěstí, sounáležitost a týmovost byla cítit celým RUNFESTEM. I naši milý charitní pracovníci v tento nedělní den 24. 9.2017 oblékli červené dresy a šli si v chmurném dopoledním počasí zaběhat s dalšími firemními týmy. Prokázat zde chtěli nejen připravenost na štafetový závod, ale i propojenost jednotlivých služeb spojenou s pocitem hrdostí za Charitu Frýdek -Místek.

Nad Masarykovým náměstím se po 10:00 hodině vznášel obláček netrpělivosti, ale také i radost z neočekávaného. Terénní služba Rebel statečně vyběhla z první řad vstříc 6 km, skrz historické části Ostravy. Nejen pomyslný, ale i skutečný kolík předala Charitní ošetřovatelské službě, která byla v mžiku zpátky a štafetový kolík už měla Oáza pokoje, která byla posílena hned dvěma zástupci. Při předávce nenastal žádný zádrhel a štafeta byla plně v rukou ředitelství. Šlo vidět, že je výborně metodicky zpracován individuální plán a štafetový závazek byl naplněn. Neméně důležitou, ale zato náročnější pozici měl sám pan ředitel, který se své funkce posledního běžce zhostil opravdu zodpovědně. Štafetovou trať si důkladně prohlédl při svém půl maratonském běhu a díky tomu se čas zastavil na 3 hodinách 19 minutách a 46 sekundách.

V charitním týmu se po dokončeném závodě nesl nejen úžasný pocit z naběhaných kilometrů, ale i hrdost z dobré reprezentace. Děkuji všem, kteří se přihlásili, a děkuji i těm, kteří nám věřili.

Aneta Prokešová