Náš projekt můžete podpořit ve sbírkové  kampani  „BERTÍK POMÁHÁ“.

Náš projekt můžete podpořit ve sbírkové  kampani  „BERTÍK POMÁHÁ“.

Projekt "ŘEKNI DROGÁM NE" můžete podpořit ve všech prodejnách Albert, kde od 27. 9. do 10. 10. probíhá sbírková kampaň „BERTÍK POMÁHÁ“.
Projekt má za cíl za pomoci reálných pomůcek vysvětlit dětem a mladým lidem, jak návykové látky škodí jejich zdraví. V rámci projektu budou zakoupeny pomůcky pro preventivní aktivity s dětmi a mládeží, se kterými pracuje Terénní služba Rebel. TS Rebel je sociální službou Charity Frýdek-Místek, která vyhledává, kontaktuje a podporuje děti a mladé lidi, pohybující se v lokalitách města Frýdek-Místek. Ti se potýkají s obtížemi, jež nejsou pro jejich vrstevníky obvyklé, a přitom nechtějí nebo nemohou navštěvovat běžné instituce. 

Každý zákazník za nákup nad 200 Kč dostane u pokladny jeden žeton – bertík, který pak může vhodit do hlasovacího boxu  na prodejně. Zákazník se rozhoduje vždy mezi dvěma regionálními projekty. Na každém hlasovacím boxu jsou uvedené vždy dva charitativní projekty.

Žetony můžete použít v těchto prodejnách:

Albert Hypermarket, Hlavní třída, Frýdek-Místek
Albert Hypermarket, ul. 17. listopadu, Frýdek-Místek
Albert Supermarket, Stará cesta, Frýdek-Místek
Albert Supermarket, ul. 1. máje, Frýdek-Místek
Albert Hypermarket, ul. Lidická, Třinec
Albert Supermarket, ul. Nádražní, Jablunkov
Albert Supermarket, Omma, Frýdlant n/O
Albert Hypermarket, ul. Přemyslovců, Nový Jičín
Albert Hypermarket, ul. Suvorovova, Nový Jičín

Na konci sbírkové, akce, tj. 11. 10. 2017, se počty bertíků spočítají za celou oblast, kde se pro náš projekt hlasovalo. Projekt, který získá za oblast více žetonů, obdrží od Nadačního fondu Albert nadační příspěvek ve výši  55 000 Kč, projekt s nižším počtem žetonů obdrží  35 000 Kč na realizaci svého projektu.

O projektu v Albertech najdete informace zde...

DĚKUJEME ZA VAŠÍ PODPORU!