Robert Křesťan a Druhá tráva zavítali do Frýdlantu nad Ostravicí

P2154554-1Ve středu 15. února se uskutečnil benefiční koncert Roberta Křesťana a Druhé trávy, který pořádala Charita Frýdek-Místek. Záštitu nad koncertem převzala starostka Frýdlantu nad Ostravicí Helena Pešatová a náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Lukáš Curylo.

Starostka města v úvodu návštěvníky přivítala společně s ředitelem frýdeckomístecké Charity Martinem Hořínkem. Atmosféra na koncertu byla skvělá a posluchači společně s Robertem Křesťanem a Druhou trávou si koncert náležitě užili.
Výtěžek koncertu bude použit na podporu služeb Charity Frýdek-Místek pro psychicky a duševně nemocné. Děkujeme všem sponzorům, díky kterým se koncert mohl uskutečnit a také všem návštěvníkům za podporu. Mnozí návštěvníci koncertu přispěli do veřejné sbírky také vhozením finančního daru přímo do pokladničky Charity.
Návštěvnici koncertu podpořili na místě také Oázu pokoje zakoupením výrobků klientů. Zakoupit si mohli keramické misky, proutěné košíky, pohankové polštářky, obrázky tvořené ubrouskovou technikou a také textilní tašky s aplikací, o které byl obrovský zájem.
Ve vestibulu Kulturního centra byly připraveny také prezentační materiály z Tříkrálové sbírky, díky nímž se mohli lidé dozvědět výsledky v jednotlivých obcích a také záměry, kde budou vybrané peníze použity.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Lenka Talavašková

Související galerie