Dočasný zákaz návštěv v Domě pokojného stáří

Od 6. 2. 2018 platí až do odvolání zákaz návštěv v Domě pokojného stáří, a to na obou budovách, z důvodu chřipkové epidemie. Děkujeme za pochopení.

Omezení provozu - Půjčovna pomůcek

Od 12.2. do 16.2. je Půjčovna pomůcek zavřena. Děkujeme za pochopení.

Zákaz návštev na Oáze pokoje

Z důvodu chřipkové epidemie je od 5. 2. do 12. 2. zákaz návštěv na Oáze pokoje. Děkujeme za pochopení. 

Sbíráme víčka pro Péťu

Pomozte nám se sběrem pet víček pro chlapečka Péťu – odkaz zde:http://petr.adamekfm.cz/ 
Víčka můžete nosit na ředitelství na ulici F. Čejky 450 ve Frýdku-Místku do konce června. Děkujeme všem, kteří se zapojí.

Máme téměř hotovo

Také Charita Frýdek-Místek se blíží ke konci rozpečeťování výnosu koledování letošní Tříkrálové sbírky. Máme rozpečetěno 85% pokladniček a výnos z nich se blíží k hranici 2 miliónů korun. Děkujeme všem ochotným koledníkům i štědrým dárcům.  Aktuální výsledky podle jednotlivých obcí naleznete zde.

Rozpečeťovaní pokladniček je v plném proudu

V průběhu celého týdne pilně rozpečeťujeme pokladničky koledníků Tříkrálové sbírky 2018. Aktuálně máme rozpečetěno v 18 obcích, a to necelou třetinu pokladniček. Aktuální výsledky podle jednotlivých obcí naleznete zde. Všem koledníkům i dárcům děkujeme.

Ve Staříči již letos dokoledovali

Dnes, 11. 1. 2017, jsme začali i my s rozpečováním pokladniček Tříkrálové sbírky. Ve Staříči letos koledníci získali částku 55.098,- Kč. Všem dárcům i koledníkům za jejich pomoc děkujeme.

OMEZENÍ PROVOZU - ZOOM

Ve dnech 25. 12.2017 – 1. 1. 2018 bude provoz ZOOMu z důvodu vánočních svátků uzavřen. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a poklidné prožití svátků.

Pracovnice ZOOMu

Nové Charitní MRKNUTÍ

ZDE...

Příjemné čtení přejeme.

Hledáme zhotovitele stavebních prací

Charita Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na realizátora stavebních prací v Domě pokojného stáří (Mariánské nám. 1278, Frýdek-Místek).  Požadujeme provedení stavebních prací v průběhu června - srpna 2017, a to v souladu se zpracovanou dokumentací, kterou spolus  podrobnostmi naleznete zde.