Charitní pečovatelská služba

 "Ve stáří i nemoci, doma s naší pomocí"

IMG_0768

Kontaktní údaje

F. Čejky 450, 738 01 Frýdek-Místek
tel. 733 676 613
e-mail: marcela.piskorova@charitafm.cz 

 

Kdo jsme a co děláme

Charitní pečovatelská služba je terénní registrovanou sociální službou dle  Zákona o soc. službách. Služba je hrazena uživatelem a její cenu upravuje zákonný předpis. Ceník je k dispozici ke stažení nebo v sekci Dokumenty ke stažení.

 

Komu pomáháme

Cílovou skupinou jsou osoby žijící na území regionu Frýdek-Místek, kteří mají sníženou soběstačnost v základních životních dovednostech a chtějí žít ve svém domácím prostředí.

  • senioři - lidé starší 65 let
  • dospělí  lidé se zdravotním postižením  a chronickým onemocněním - lidé ve věku 19 - 64 let

 

 

Kde pomáháme

Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Baška, Dobrá, Hodoňovice, Chlebovice, Janovice, Kunčičky u Bašky, Lhotka, Lískovec, Malenovice, Metylovice, Myslík, Nošovice, Nižní Lhoty, Ostravice, Palkovice, Paskov,  Pržno, Pstruží, Řepiště, Sedliště, Skalice, Staré Město, Staříč, Sviadnov, Žabeň

 

Služba nabízí

Základní činnosti a úkony, které zahrnují širokou škálu  pomoci při péči  o vlastní osobu nebo domácnost a zprostředkování se  společenským prostředím. Bližší vymezení najdete v sekci Nabízené služby.

 

Provozní doba kanceláře služby pro veřejnost

 

pondělí, středa 8:00 - 12:00 12:30 - 15:30
úterý, čtvrtek, pátek 8:00 - 12:00 jinak telefonicky

 

 

Charitní pečovatelská služba je realizována s finanční podporou Moravskoslezského kraje a Statutárního města Frýdek-Místek

logo_cesky_corel 1467877283_logo_84_1