pracovník v sociálních službách – pracovník pro volnočasové aktivity, aktivizace

Místo výkonu: Frýdek-Místek
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: červenec 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Tesarčíková

Charita Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici „Pracovník v sociálních službách – pracovník pro volnočasové aktivity, aktivizace“

Nabízíme:

  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost podpory individuálního profesního a osobního rozvoje)
  • možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
  • možnost seberealizace
  • mzda 19 tis. Kč, pracovní smlouva na jeden rok s možností prodloužení
  • plný úvazek, pružná pracovní doba
  • nástup červenec 2018

Požadujeme:

  • splnění odborné způsobilosti pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • praxe s cílovou skupinou senioři výhodou
  • organizační schopnosti, samostatnost i schopnost týmové práce
  • manuální zručnost, kreativita
  • znalost individuálních i skupinových aktivizačních metod seniorů
  • základní uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Místo výkonu práce:

  • Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek

Náplň práce:

  • pomoc při osobní hygieně, stravování, přesunu na lůžko nebo vozík
  • plánování, příprava a realizace skupinových aktivit a programů
  • plánování a realizace individuálních aktivit pro uživatele včetně poznávání potřeb a možností uživatele, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností uživatele, stimulování zájmu uživatelů o nabízené aktivity, vedení a provázení uživatelů při vykonávání zájmových činností, poskytování příležitosti k sociálnímu kontaktu, komunikace s uživatelem
  • vedení dokumentace související s poskytováním služby

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 23. 5. 2018 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Dům pokojného stáří, Mariánské nám 146, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte „výběrové řízení“), nebo elektronicky na e-mail lenka.tesarcikova@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí.