Charita Frýdek-Místek

zdravotní sestra

Frýdek-Místek Plný úvazek duben 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jolana Orlíková Mgr. Jolana Orlíková

vedoucí střediska - Oáza pokoje
Tel.: 730 553 393 E-mail: jolana.orlikova@charitafm.cz

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 33 tis.
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
  • 12 h směny po-ne; bez nočních směn
  • nástup duben 2023

Požadujeme:

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • 12ti hodinové směny v nepřetržitém provozu
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost
  • empatie k cílové skupině lidí s duševním onemocněním
  • řidičské oprávnění skupiny B (není podmínkou)

Náplň práce:

  • provádění základních úkonů
  • vedení zdravotní dokumentace klientů
  • účast na lékařských vizitách
  • plnění ordinací, diagnostických,  léčebných a ošetřovatelských výkonů
  • doprovázení klientů na odborná vyšetření
  • příprava a podávání  léků
  • ošetřování PEGu, stomií, permanentních katétrů a kanyl
  • odběr biologického materiálu na vyšetření
  • zavádění standardů ošetřovatelské péče a zpracovávání metodik

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 4.  2023 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.