Zdravotní sestra bez odborného dohledu

Zařízení: Oáza pokoje
Místo výkonu: Oáza pokoje
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: březen/duben 2018
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Vlastimil Petr

Požadujeme:

  • odborná způsobilost pro výkon povolání
  • bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • klidné, nekonfliktní vystupování

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek - 23 tis.
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenky/
  • příjemné pracovní prostředí

Místo výkonů práce

  • Oáza pokoje, Charita Frýdek-Místek

Náplň práce:

zajišťovat včasné a přesné splnění stanovených ordinací, diagnostických, léčebných a ošetřovatelských výkonů, pozorovat, hodnotit a zaznamenávat stav uživatelů, odebírat na vyšetření biologický materiál, hodnotit a ošetřovat poruchy celistvosti kůže, chronické rány a ošetřovat stomie, provádět jednoduché rehabilitační výkony, dbát na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu, vést zdravotnickou dokumentaci, podílet se na přípravě standardů, účastnit se lékařských vizit, provádět nácvik sebeobsluhy s cílem zvyšování soběstačnosti, aj.

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 3. 2018 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte „pozice – zdravotní sestra“), nebo elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz.Nevyžádané životopisy se nevracejí.