Burza oblečení a šperků je za námi

Burza oblečení a šperků je za námi

„Jak chcete uspořádat ty stoly? Kam s tou konstrukcí na věšáky? Jdu pohledat další věšáky. Aha, do kabinky to bude chtít zrcadlo… dáme všude šipky, ať lidi trefí… bude to potřeba všechno nacenit…“ Tak nějak vypadaly přípravy na 1. ročník burzy oblečení a šperků, která proběhla 28. a 29. března v Domě pokojného stáří.

Výběr byl vskutku pestrý. Zaměstnanci a klienti si mohli vybrat oblečení pro ženy a muže, dívčí a chlapecký sortiment a bohatou paletu bižuterie. Největší zájem byl o šaty různých střihů, barev a velikostí, kterých se prodalo 10. Burzu během dvou dnů navštívilo cca 40 lidí, kteří zakoupili oblečení a šperky za 3 200 Kč. Výtěžek bude věnován rodině Vojty, chlapce s DMO, pro kterého jsme loni v dubnu běhali okolo řeky ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Oblečení, které se neprodalo, bylo věnováno dobročinnému second-handu MOMENT ČR, o.p.s., které má pobočku na místeckém náměstí (http://moment-ops.cz/)

Děkujeme všem, kteří se do burzy zapojili, ať už organizačně nebo svou účastí. Dáváme tímto mimo jiné najevo, že nám není životní prostředí lhostejné, umíme recyklovat a navíc podpoříme dobrou věc.

 

Související galerie