Chariťáci z F-M již podruhé na Runfestu

Chariťáci z F-M již podruhé na Runfestu

I letos se Charita znovu objevil na startovní listině štafet na běžeckém Runfestu v Ostravě v neděli 23. 9. 2018. I letos podali štafetoví běžci maximální výkon. Červené charitní tričko a žlutý kolík nešel přehlédnout v davu dalších běžců.

Naší jedničkou na startovní čáře byla Pavlínka Hekerová. Výkon, který podala, se rovná jejímu nasazení, které věnuje každému metodickému sezení se střediskem, trpělivost a vytrvalost vykouzlil úžasný úsměv v  cíli. Štafetový kolík v krásném čase přebrala Pavča Stýskalová z CHOSky, která letos trať proletěla jako střela a  nestačilo se ani fotograficky zachytit předání kolíku. Na trať se dostaly postupně Alenka Kopidolová z Nezbedy a  za ní Anet Prokešová z Rebelu, které jasně ukázaly, že by klidně nějaké dítě ještě předběhly. Závěr štafety byl opravdu rychlý. Ředitelství nám ukázalo, jak se maká. A běželo se opravdu rychle. Marťa Petrová jako office manažer přesně ví, kde a kdy zrychlit a za chvíli předávala kolík panu řediteli, který už byl rozběhaný z runfestackého půlmaratonu. Krásný čas a krásný finiš!

Runfest je spojen s beneficí. My jsme neběželi jen pro Terezku (ač jsme si to hrdě připnuli na záda), ale běželi jsme za naši Charitu. Máme totiž týmového ducha, obrovské nasazení, umíme se radovat a mít dobrý pocit z každého uběhnutého kilometru a z každého předaného kolíku.

Jsem hrdá, že máme odvahu jít i do takových akcí. Díky za pěknou atmosféru, pěknou neděli a dobrý pocit z dobře zaběhnutého běhu.

A.P.