Koledování není jen tak

Koledování není jen tak

Nový rok je tady a s ním také Tříkrálová sbírka 2019. Většina koledníčků si již přebrala pokladničky, se kterými vyrazí koledovat od Paskova až po Bílou. A i když se to nezdá, koledování může být pěkně náročná aktivita.

Již několikrát se totiž stalo, že na začátku ledna, kdy sbírka probíhá, všechny překvapila nečekaná sněhová nadílka spojená s teplotami hluboko pod nulou. Uznejte sami, to může koledování pěkně znepříjemnit. Stejně jako loni jsme si pro naše koledníky jako poděkování za statečnost a pomoc připravili odměnu ve formě volné vstupenky do Aquaparku Olešná, kde si mohou koledováním zkřehlé prsty zahřát třeba v parní sauně.

Dále jsme pro ně vyhlásili soutěž o zajímavé ceny. Soutěž je rozdělena do tří kategorií. První kategorie je určena nejmenším koledníčkům (do 7 let), kteří mají za úkol nakreslit obrázek, který vystihuje jejich koledování. Další dvě kategorie jsou bez věkového omezení. Koledníci mají za úkol poslat fotku (druhá kategorie) nebo video (třetí kategorie), které by trefně shrnulo jejich koledování a zážitky z něj.

Pořízené fotky, videa a obrázky můžete posílat e-mail na jana.oplustilova@charitafm.cz do 15. ledna. Následně bude vybrán a oceněn ten nejlepší z každé kategorie.