Slavnostní otevření Senior Pointu

Slavnostní otevření Senior Pointu

Již před časem jsme vás informovali o tom, že se ve Frýdlantu nad Ostravicí otevře pobočka Senior Pointu. Slavnostní otevření proběhlo 16. října ve Středisku sociálních služeb, kde také Senior Point, jehož provozovatelem je Charita Frýdek-Místek, sídlí.

Otevření se nezúčastnil jen náš pan ředitel Martin Hořínek, ale za město Frýdlant paní starostka Helena Pešatová, vedoucí odboru sociálních věcí paní Adéla Skarková a zejména pan Jiří Navrátil, náměstek hejtmana, který reprezentoval Moravskoslezský kraj. Na otevření Senior Pointu se přišli také podívat klienti z Domova pro seniory, který sdílí stejnou budovu jako Senior Point.

Senior point má sloužit jako bezpečné místo pro setkávání seniorů, místo, kam si mohou přijít pro radu, ať už z oboru práva nebo sociálních záležitostí. Klientům bude k dispozici také počítač s připojením k internetu.

Senior point naleznete v prostorách Střediska sociálních služeb ve Frýdlantu nad Ostravicí, otevřeno má v pondělí od 13.00 do 17.00 a ve čtvrtek od 8.00 do 12.00. Všechny jeho nabízené služby jsou zdarma.

Více o frýdlantském Senior Pointu najdete na https://www.seniorpointy.cz/pobocka/frydlantno/ nebo na telefonním čísle 703 873 899 nebo e-mailu frydlantno@seniorpointy.cz

 

JO