Informace pro zájemce

Zde si můžete prohlédnout fotografie našeho domova. V případě Vašeho zájmu, Vám po telefonické domluvě rádi poskytneme také osobní prohlídku zařízení.

Služba je placená a výše úhrady je stanovena dle zákonných předpisů. Ceník je k dispozici ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení.

Žádost o poskytnutí služby si můžete stáhnout na našich internetových stránkách v sekci Dokumenty ke stažení nebo si je osobně vyzvednout v kanceláři sociálního pracovníka. 

Žádost odevzdejte v kanceláři sociálního pracovníka nebo zašlete na adresu našeho zařízení. Sociální pracovnice je pro Vás k dispozici každé pondělí a čtvrtek mezi 9:00-12:00 a 13:00-16:30, příp. i v jiné dny po telefonické domluvě. Tel.:  739 002 788, 739 002 794.

Obvykle do 30 dnů od podání žádosti obdržíte písemné vyrozumění.

 

Pro budoucí klienty

Pokoj si můžete dovybavit vlastní elektronikou, která musí projít řádnou elektro revizí (např. televizí, rádiem, varnou konvicí apod.), drobným nábytkem (např. komodou, křeslem apod.), a také věcmi, které máte rádi a budou Vám připomínat Váš domov (např. obraz, fotografie, květiny, ubrus apod.)