Charita Frýdek-Místek

koordinátor doučování

Frýdek-Místek Plný úvazek říjen, listopad 2023 výběrové řízení

Požadujeme:

Minimální předpoklady

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • organizační schopnosti
  • komunikativní schopnosti, flexibilita
  • schopnosti komunikovat a navazovat kontakt s lidmi bez ohledu na etnikum, sociální status, národnost,
  • základní uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • čistý trestní rejstřík
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • důvěryhodnost

Doporučené předpoklady

  • řidičský průkaz
  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického, speciálně pedagogického nebo sociálního směru

Nabízíme:

  • zkrácený nebo plný pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)
  • samostatnou, odpovědnou, pestrou i týmovou práci
  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, nástupní mzda 34 tis. Kč při plném úvazku
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (možnost home office, 6 týdnů dovolené, stravenky, repre oděvy, apod.)
  • možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
  • nástup říjen, listopad 2023

Náplň práce

  • přímý kontakt s rodinou, jejíž dítě je klientem doučování
  • doučování v rodinách
  • vyhledávání a přijímání nových doučovatelů
  • koordinace doučovatelů, vedení střediska
  • komunikace s dalšími subjekty podílející se na vzdělání dítěte a na práci s rodinou
  • administrativa střediska

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 8. 9. 2023 na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.