Charita Frýdek-Místek

pracovník Seniorpointu

Frýdlant nad Ostravicí září 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Lucie Zelinková Mgr. Lucie Zelinková

projektový manažer
Tel.: 739 002 785 E-mail: lucie.zelinkova@charitafm.cz

Požadujeme:

Minimální
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou
  • schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
  • komunikační schopnosti a dovednosti
  • empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
  • zkušenost s prací se seniory a s aktivizací výhodou

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce
  • předpokládáný minimální časový rozsah 2x týdně 2-3 hodiny
  • kreativní a samostanou práci s převážně aktivními seniory
  • 180,- Kč / hod.

Náplň práce

  • příprava a realizace programů pro seniory (přednášky, besedy)
  • základní poradenství
  • registrace do projektu Senior pas
  • zprostředkování zajištění hlásičů požáru
  • zprostředkování kontaktu na navazující služby
  • spolupráce s dalšími službami Charity Frýdek-Místek

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte  do 15. 8. 2023 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.