Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Místo výkonu: Frýdek-Místek
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: duben/květen 2019
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Darja Hamalová

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 18.400,- bez zákonných příplatků za směnnost
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, stravenky/příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí

Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Kvalifikační předpoklady

minimální

  • základní vzdělání
  • odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb
  • čistý trestní rejstřík, způsobilost k právním úkonům

doporučené

  • kurz zaměřený na specifikaci práce se seniory
  • zkušenosti z práce se seniory
  • zkušenosti z práce v pobytovém zařízení

Osobnostní předpoklady

  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
  • empatie
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • schopnost adekvátně reagovat na obtížné situace
  • ochota vzdělávat se
  • aktivní přistup
  • zodpovědnost

Náplň práce:

  • přímá práce s klientem
  • vedení potřebné dokumentace uživatele
  • manipulace s prádlem
  • mytí a dezinfekce pomůcek
  • funkce klíčového pracovníka – s tím spojené pravidelné zpracovávaní „Individuálního plánu“

Pracuje se na základě rozpisu směn. Směny jsou od pondělí do neděle, včetně svátků.

Místo výkonu práce

Odlehčovací služba Charita Frýdek-Místek

Přihlášku spolu s životopisem zasílejte poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Odlehčovací služba, Mar. Náměstí 1287, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte „výběrové řízení – pracovník v sociálních službách“), nebo elektronicky na email: -_yoY1enW-vh9-krX8m%C1.7~bGkW_29g

Výběrové řízení je průběžné  a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozvání vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí.