Charita Frýdek-Místek

vedoucí zdravotního úseku

Frýdek-Místek Plný úvazek prosinec 2020, leden 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jolana Orlíková Mgr. Jolana Orlíková

vedoucí střediska - Oáza pokoje
Tel.: 730 553 393 E-mail: jolana.orlikova@charitafm.cz

Požadujeme

minimální požadavky

  • ukončené úplné střední odborné zdravotnické vzdělání v oboru praktická sestra
  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání  bez odborného dohledu
  • zdravotní způsobilost, bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • rozhodnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu
  • organizační schopnosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • empatický přístup

doporučené požadavky

  • zkušenosti v oblasti poskytování zdravotně-sociální péče alespoň 3 roky, zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • aktivita a ochota zavadění nových metod a postupů ve zdravotní a ošetřovatelské péči

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 29 - 30 tis.
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup prosinec 2020, leden 2021

Náplň práce

  • organizuje, řídí a kontroluje činnost zdravotního úseku
  • svolává a řídí porady zaměstnanců svěřeného úseku
  • koordinuje lékařskou péči – asistence u vizity a plnění úkolů z ní vyplývajících
  • zajišťuje a kontroluje komplexní zdravotnickou ošetřovatelskou péči
  • posuzuje zdravotní stav uživatelů, rozhoduje o dalším postupu v případě nepřítomnosti lékaře
  • zabezpečuje zásobování léky, zdravotnickým materiálem, inkontinenčními pomůckami, nutriční výživou
  • vede a kontroluje dokumentaci zdravotního úseku
  • provádí vykazování zdravotnických úkonů jednotlivým zdravotním pojišťovnám
  • zpracovává zdravotnické standardy a sleduje jejich dodržování

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 12.  2020 na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je a vícekolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.