Napsali nám

Dobrý den, chci pochválit a moc poděkovat Vašim pracovnicím. Využívali jsme Vašich služeb pro mou nechodící maminku, paní Ludmilu ze Pstruží. 

Jednání s paní Piskořovou byla vždy na jedničku, snažila se vždy vyhovět našim potřebám. Velký dík patří paní Vlčkové, která k nám chodila a profesionálně jednala s mamkou. Mamka zemřela v srpnu a paní Vlčková se snažila svou trpělivostí přesvědčit mamku, aby dělala alespoň základní věci. Paní Vlčková je člověk na svém místě a jsme ji hodně vděčni.

Cendelínová Věra, Pstruží

Děkujeme tímto za obětavý a lidský přístup Vašich pečovatelek a zdravotních sester, které nám pomáhají v domácí péči o naši maminku paní Annu z Myslíku.

V současné době dochází pečovatelky z terénní odlehčovací služby a sestřičky z domácí zdravotní péče. Díky Vašim službám je o naši maminku vzorně postaráno. Je vidět že jsou to profesionálové.

Ještě jednou děkujeme za vzornou péči a laskavý přístup.

K,Š, B

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za umožnění návštěvy paní Jany Michalíkové, která do MŠ přišla představila metodu Sfumato.

Jednalo se o velmi pěkně připravený program, děti byly aktivně zapojeny do dění, paní Jana dokázala děti zaujmout a citlivě reagovat na jejich projevy. Ve skupině byly zastoupeny děti od 4-7 let věku, včetně dětí s postižením. Ke všem paní lektorka přistupovala tak, že si brzy získala jejich důvěru a pozornost. Rádi paní lektorku pozveme na další návštěvu. 

S pozdravem Bosáková Adéla, učitelka MŠ Naděje

 

Dobrý den! Velmi děkujeme za krásně provedenou hodinu vyučování čtení písmene O metodou sfumato Vaší zaměstnankyní. Hodina byla zajímavě zpracována a byla pro mě jako učitele 1. třídy velmi inspirující.

Ukázka výuky písmene O - byla předvedena hravou, nenásilnou, zábavnou, poučnou formou. Práce Vaší lektorky byla výborná. Žákům se výuka velmi líbila a věřím, že si hodně z hodiny zapamatovali. Budeme se moc těšit na další taková přínosná a výborná setkání s Vašimi lektory.

učitelka 1. třídy ZŠ - Ing. Pavlína Ranostajová

 

Dobrý den, jsem maminka paní Pavly. V rámci sjednaných služeb nás v minulých dvou měsících navštěvovaly Vaše pracovnice paní Jana a paní Dana.

Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila své poděkování za vzorné služby. Oceňuji zvláště, jak obě paní pečovaly o dceru s laskavým a lidským přístupem. Ještě jednou mnohokrát děkuji a zároveň věřím, že i někdy v budoucnu budeme moci využít Vašich služeb.

MH

Nikdy v minulosti, mě nenapadlo, že někdy budu mít potřebu Vám napsat. Když jsem ještě nedávno v obci, kde žijeme, potkával Vaše zaměstnance, neuvědomuji si, že bych se někdy více zamýšlel, co je jejich náplní práce, pravděpodobně jsem měl i zkreslené představy, usuzoval jsem, že nějak asistují při hygieně, či cokoliv takového. 

Život naší rodině, ale připravil nečekané překvapení a moje partnerka prodělala operaci mozku. Spíš náhodou mi obvodní lékař zprostředkoval kontakt s pí. Goldmannovou. V podstatě obratem se se mnou spojila, při návštěvě mi vše vysvětluje,  pracuje s partnerkou. Jsem velmi mile překvapen nejen jejím přístupem, ale vlastně obecně, že je v této době ještě organizace, která se věnuje takovéto činnosti. Za což jí i Vám patří velký dík.

Petr Machala

 

Chtěla jsem poděkovat za naprosto profesionální a lidskou prací paní Pavly Stýskalové, která ke mě pres měsíc docházela téměř každý den na převazy infekce v jizvě po operaci.

Důkladné čistění, laváž, překrytí rány a obětavý přístup mi opravdu dodával pocit, ze paní Stýskalová je naprostý profesionál a přesně ví, co dělá. Kéž by takových zdravotníků bylo vice.

Petra Tichá

Nemohu zapomenout ale na kohokoliv z vašeho personálu, kdo se o ubytované stará. Jejich milý přístup, důsledná péče, ale i vztah jako k svým blízkým tam vidím při každém vstupu k vám.

Největším překvapením a potěšení pro vaše klienty i nás byla vánoční besídka. Opravdu každý, kdo je zapojen do péče o klienty má velmi profesionální přístup a dalo by se říci přímo rodinný vztah k nim. I řádové sestry mně ve všem radí a pomůžou. Nedá se nepřipomenout zvláště paní Zíkovou, která je s námi ve spojení k mému překvapení i ve večerních hodinách. I v této opravdu těžké, až kritické situaci je pro mne psychickou pomocí.

Ludmila Lokajová

 

Chtěl bych poděkovat vám jako vaší organizací, tak vaší pracovníci paní Lence za pomoc v době koronaviru. Vaši korona linku jsem kontaktoval pro pomoc meho 80letého tatínka, kterému umřela manželka a my s rodinou jsme museli být v karanténě. Nebýt vaší pracovníci, nevím kdo by mu udělal nakup apod. Tatínek si vaši pracovníci velmi oblíbil, doslova pookřál, vždy mi volal a byl za tuto možnost rád. 

Přijměte prosím mé poděkování za Vaši práci jako organizace, tak i práci vaší pracovnice. Budu vaší organizací doporučovat v případě potřeby všem známým.

Marek Zubek

 

Dobrý den, chtěla bych Vám i Vašim kolegyním dodatečně poděkovat za veškerou péči, pomoc a  podporu, které jste poskytly naší mamince B. A..

Velmi jste jí zpříjemnily a usnadnily  nelehké roky  její nemoci.  Všichni si vážíme Vaší obětavé práce a ještě jednou upřímně děkujeme.
                                                                                   
                                                                                        M. O. a  sourozenci

 

Mockrát děkujeme Terénní odlehčovací službě za veškeré služby a čas, které jste prostřednictvím Vaším a Vašich tří pečovatelek tatínkovi i naší rodině poskytli. 

S Vámi jsme opravdu nebyli sami. Bez Vás by to probíhalo a dopadlo mnohem hůře. Mnozí mi říkali, že snad jedině Charitě by svěřili svého blízkého... Měli pravdu. Měli jsme velké štěstí, že jste nám mohli vyhovět.

Y. Krupařová