Napsali nám

Dobrý den, chci pochválit a moc poděkovat Vašim pracovnicím. Využívali jsme Vašich služeb pro mou nechodící maminku, paní Ludmilu ze Pstruží. 

Jednání s paní Piskořovou byla vždy na jedničku, snažila se vždy vyhovět našim potřebám. Velký dík patří paní Vlčkové, která k nám chodila a profesionálně jednala s mamkou. Mamka zemřela v srpnu a paní Vlčková se snažila svou trpělivostí přesvědčit mamku, aby dělala alespoň základní věci. Paní Vlčková je člověk na svém místě a jsme ji hodně vděčni.

Cendelínová Věra, Pstruží

Děkujeme tímto za obětavý a lidský přístup Vašich pečovatelek a zdravotních sester, které nám pomáhají v domácí péči o naši maminku paní Annu z Myslíku.

V současné době dochází pečovatelky z terénní odlehčovací služby a sestřičky z domácí zdravotní péče. Díky Vašim službám je o naši maminku vzorně postaráno. Je vidět že jsou to profesionálové.

Ještě jednou děkujeme za vzornou péči a laskavý přístup.

K,Š, B

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za umožnění návštěvy paní Jany Michalíkové, která do MŠ přišla představila metodu Sfumato.

Jednalo se o velmi pěkně připravený program, děti byly aktivně zapojeny do dění, paní Jana dokázala děti zaujmout a citlivě reagovat na jejich projevy. Ve skupině byly zastoupeny děti od 4-7 let věku, včetně dětí s postižením. Ke všem paní lektorka přistupovala tak, že si brzy získala jejich důvěru a pozornost. Rádi paní lektorku pozveme na další návštěvu. 

S pozdravem Bosáková Adéla, učitelka MŠ Naděje

 

Dobrý den! Velmi děkujeme za krásně provedenou hodinu vyučování čtení písmene O metodou sfumato Vaší zaměstnankyní. Hodina byla zajímavě zpracována a byla pro mě jako učitele 1. třídy velmi inspirující.

Ukázka výuky písmene O - byla předvedena hravou, nenásilnou, zábavnou, poučnou formou. Práce Vaší lektorky byla výborná. Žákům se výuka velmi líbila a věřím, že si hodně z hodiny zapamatovali. Budeme se moc těšit na další taková přínosná a výborná setkání s Vašimi lektory.

učitelka 1. třídy ZŠ - Ing. Pavlína Ranostajová

 

Dobrý den, jsem maminka paní Pavly. V rámci sjednaných služeb nás v minulých dvou měsících navštěvovaly Vaše pracovnice paní Jana a paní Dana.

Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila své poděkování za vzorné služby. Oceňuji zvláště, jak obě paní pečovaly o dceru s laskavým a lidským přístupem. Ještě jednou mnohokrát děkuji a zároveň věřím, že i někdy v budoucnu budeme moci využít Vašich služeb.

MH