Důvody zaměstnanců

Když vaše PRÁCE má smysl a doslova vás BAVÍ.  S lidmi v TÝMU si rozumíte a jste na stejné VLNĚ.  Máte možnost rozvíjet své NÁPADY, získáváte ZKUŠENOSTI a každý den je JINÝ.

  • Proč pracovat tedy jinde? :-) 
  • Za mě – jedině Charita Frýdek-Místek. :-)
  • I LOVE YOU CHFM :-)
  • REBEL FOREVER :-)

Aneta P.

"Mám skvělého vedoucího a úžasnou kolegyni ! Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je zde možnost vzdělávání a účastí na konferencích a to je super!" 
 
Lucka V.
Hodně pomohlo to, že se můžu dovolit vrátit se do práce po mateřské s malými dětmi. Je možné mít zkrácený úvazek, docházet do práce i na pozdější dobu tak, abychom mohly odvézt děti do škol a školek.  
 
Renáta P.
 

 

Kladně hodnotíme hlavně pracovní kolektiv a možnost domluvit se na směnách v mimořádných situacích, také akce konané pro zaměstnance a rodinné příslušníky (např. vánoční večírek, sportovní akce pro zaměstnance a rodiny) a to, že jsme zodpovědné sami za sebe a svou odvedenou práci, přínosem je pro nás možnost 30 dnů dovolené, stravenky, penzijní spoření, firemní telefonní síť, pracovní dobu 7,5 hod., služební telefon…

Jana Z., Dana G

Potkal jsem tady lidi, kteří svojí práci vnímají jako poslání, jsou zapálení pro pomoc ostatním a dávání je naplňuje. Přátelský přístup a možnost být sám sebou jsou benefity, které mě zde drží již několik let. 

Martin P. 

Podpora ze strany vedení i kolegů, skvělý pracovní kolektiv, svobodné pracovní prostředí, prostor pro seberozvoj a sebe-realizaci, podpora vzdělávání, zkrácený pracovní týden na 37,5, 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost vybavit upravit si kancelář dle svého gusta, společné kulturní a sportovní akce

Kateřina S., Kristýna S., Dominika J.