Dobroaukce pro Faunapark Frýdek-Místek
19. září 2021 Aktuálně u nás

Dobroaukce pro Faunapark Frýdek-Místek

Ambulantní služba Charity Frýdek-Místek, Denní centrum Maják, mohla v posledních dnech, díky tvořivosti svých klientů a také díky přispěvatelům, pomoci Faunaparku Frýdek-Místek.

Faunapark Frýdek-Místek je příjemným a inspirativním místem pro aktivní odpočinek nejen místních, ale také návštěvníků a turistů ve Frýdku-Místku. K tomu, aby bylo možné i nadále ve Faunaparku pořádat naučné programy, přednášky, vzdělávací akce, jednotlivé kroužky, workshopy a společenské akce je však zapotřebí také trochu přispět. Více než 112 let stará stodola v areálu, původně určená k demolici, byla díky dobrovolníkům přebudována na multifunkční sál, který může být využíván širokou veřejností, různými spolky a kroužky z Frýdku-Místku a okolí. Stodole je však zapotřebí opravit zatékající střechu.

A tak přišel Fauna park s dobroaukcemi, v nichž mají lidé možnost zakoupit si výrobky a svým finančním příspěvkem tak pomoci opravit nejen střechu této stodoly, ale třeba přispět k provozu Faunaparku či na krmivo pro zvířátka.

Zaměstnanci Denního centra Maják ve spolupráci se svými klienty proto vytvořili výrobky, které Faunaparku do dobroaukce poskytli. Nemalá část výrobků již byla vydražena a jsme proto rádi, že i tímto způsobem můžeme spolu s Vaším přispěním pomoci.

Více informací o možnosti zapojení se do dobroaukcí naleznete na fb. stránkách: DOBROAUKCE – FAUNAPARK FM.

JUDr. Jana Havláková

PR manažer
Tel.: 734 682 682 E-mail: 58AkO65n78xy.Z4WH-uk87j71fkmb