Jak rozhýbat zaměstnance – Charita sobě Zobrazit fotogalerii
3. června 2022 Aktuálně u nás

Jak rozhýbat zaměstnance – Charita sobě

Další zajímavé téma interního vzdělávání Charita sobě byl pohyb. Pro velký zájem byli přihlášeni rozděleni do 2 skupin. Jak se jim seminář líbil? 

Zde je hodnocení za 1. skupinu:

Jak rozhýbat zaměstnance – to je název semináře kolegyně Martiny Petrové, který se uskutečnil v pátek 13. května. Celá hodinka a půl byla interaktivní a celé osazenstvo bylo aktivně zapojeno. Zaměřili jsme se i na to, co pro každého z nás znamená pohyb, a proč je pro nás důležitý. Pro většinu z nás je pohyb spojován se zdravým životním stylem, duševní hygienou, sportem, a dalšími aktivitami. Druhá polovina semináře byla zaměřena na praktické cviky, jak se rozhýbat i v průběhu běžného pracovního dne. Společně jsme procvičily všechny svaly, od hlavy až k patě. Lektorce patří obrovský obdiv za to, jak si pro nás tento seminář připravila, bylo to záživné, poutavé a hlavně aktivní! :-)

Lucie Zelinková, projektová manažerka

A zde názor ze 2. skupiny:

Na seminář jsem se přihlásila, protože je to pro mne lákavé téma. Sport jako takový mi není cizí, je pro mne formou relaxu, a tak jsem vděčná za něco nového. V práci i mimo ni mám pohybu dost, ale je fajn mít informace, jak to mají ostatní, co třeba dělá člověk dobře a co ne, jak se dobře protáhnout i v práci. Co si ze semináře odnáším? Mohu doporučit a nabádat ostatní kolegyně k podobné aktivitě, mohu využít fajn cviky k protažení těla.

Taťána Bílasová, vedoucí oddělení B Oáza pokoje