Krabice od bot aneb nečekané vánoční překvapení Zobrazit fotogalerii
9. ledna 2022 Aktuálně u nás

Krabice od bot aneb nečekané vánoční překvapení

Každý rok se všichni z Klubu Nezbeda sejdou ve sváteční náladě k poslednímu setkání v roce. Ani letos tomu nebylo jinak. Stromeček svítil, ale tentokrát u něj byly navíc krásně zabalené dárky. To tady ještě nikdy nebylo! Když pracovnice řekla, že tyto „krabice od bot“ jsou plné překvapení od neznámých dárců a jsou určené pro každého z nás, tak tomu nikdo nevěřil

A jak jsme to vnímali?

  • Překvapilo mě, že jsem to dostal i já, nečekal jsem, že pod stromečkem budou dárky pro děti našeho klubu.
  • Nevím, kdo to dal, ale že cizí člověk pro mě udělal takovou věc, je to úplně nečekaný pocit. Takový člověk by si zasloužil velké poděkování.
  • Byla jsem strašně šťastná a celé to bylo hodně napínavé.
  • Ještě nikdy jsem nedostala takovou těžkou krabici jako zabalený dárek. Největší radost jsem měla z knížky.
  • Jak jsem viděla tu krabici, tak jsem si říkala: „Co? Jako krabice od bot, plná překvapení?“
  • Nikdy jsem o takovém projektu neslyšela a hodně by mě lákalo, že jak jednou budu velká, tak bych taky chtěla udělat nečekanou radost nějaké holčičce.

Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat organizátorům a hlavně dárcům, kteří nám dokázali vykouzlit během chvilky radost v očích.  Je to moc hezký pocit, za který děkujeme! Klienti napsali a nakreslili, co pro ně znamenalo obdarování dárky neznámými dárci před Vánoci ze sbírky Krabice od bot.

Projekt Krabice od bot, pořádaný Diakonií, je největší sbírkou vánočních dárků, určenou potřebným dětem. Díky tomuto projektu, vašim dárkům a sběrnému místu Centrum ELDEN, které od Vás dárky pro děti vybralo, jste udělali radost mnoha dětem z našich středisek. Děkujeme.

elden

Jana Boščíková

Jana Boščíková

vedoucí klubu Nezbeda, pracovník v sociálních službách
Tel.: 733 433 177 E-mail: 6eHl43p80_njGK7%WkvDR4c4Ys