Charita Frýdek-Místek

pečovatelka v terénu

Frýdek-Místek a okolí Plný úvazek říjen 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Marcela Piskořová Mgr. Marcela Piskořová

vedoucí střediska, sociální pracovník - Denní stacionář Paskov
Tel.: 733 676 613 E-mail: marcela.piskorova@charitafm.cz

Požadujeme

minimální požadavky

  • odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
  • čistý trestní rejstřík
  • způsobilost k právním úkonům
  • řidičský průkaz sk B – aktivní řidič
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
  • empatie
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ochota vzdělávat se
  • zdravotní průkaz
  • očkování proti hepatitidě typu B

doporučené

  • kurz bazální stimulace
  • zkušenosti z práce se seniory

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 25 tis. - 26 tis.
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup říjen 2022, příp. později

Náplň práce

  • pomoc při zajištění chodu domácnosti
  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
  • pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
  • poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy
  • zprostředkování kontaktu se spol. prostředím
  • řízení a péče o služební automobil
  • základní administrativa střediska a uživatele
  • funkce klíčového pracovníka – s tím spojené pravidelné zpracovávaní „Individuálního plánu péče“ po zaučení
  • začátek pracovní doby v 6:00

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 11. 2022 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.