Charita Frýdek-Místek

sociální pracovník

Frýdek-Místek Plný úvazek únor 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Dominika Kocichová Mgr. Dominika Kocichová

vedoucí sociální pracovník Beskydského centra duševního zdraví
Tel.: 704 600 368 E-mail: dominika.kocichova@charitafm.cz

Požadujeme:

Minimální
  • odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
  • komunikační schopnosti a dovednosti – zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu, asertivita
  • empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
  • schopnost nepodléhat manipulacím, udržovat hranice
  • schopnost asertivního jednání
  • schopnost sebereflexe
  • očkování proti žloutence typu B
  • zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním, s prací v terénu je výhodou

Doporučené
  • ochota se vzdělávat
  • pohotovost, dochvilnost
  • znalost psychiatrického minima

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičkovskou dovolenou) s možností prodloužení
  • převážně práce v terénu v rámci multidisciplinárního týmu (psychiatr, psycholog, zdravotní sestry, sociální pracovníci) s osobami s vážným duševním onemocněním
  • skvělý pracovní tým
  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 33,5 - 34,5 tis. Kč
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování)
  • možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
  • příjemné pracovní prostředí podporující osobní a pracovní rozvoj
  • nástup dle domluvy

Náplň práce

  • jednání se zájemci, uzavírání smluv, vedení dokumentace klientů, individuální plánování s klienty, práce na dosahování cílů s klienty (nácviky dovedností, doprovody, poradenství, motivování a poskytnutí podpory, vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty), každodenní ranní porady týmu, dlouhodobá práce s klienty i intenzivní podpora v krizi
  • propagace služby
  • podílení se na tvorbě vnitřních norem a administrativě střediska
  • účast na kolegiích, komunitním plánování, vzdělávání, supervizí, poradách
  • zaměstnávání osob s duševním onemocnění – podpora klientů, vyjednávání se zaměstnavateli

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte  do 2. 12. 2022 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.