Charita Frýdek-Místek

zdravotní sestra DPP

Frýdek-Místek květen 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Vlastimil Petr Mgr. Vlastimil Petr

vedoucí střediska - Dům pokojného stáří
Tel.: 731 604 378 E-mail: vlastimil.petr@charitafm.cz

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení 190 Kč / hod.
  • příjemné pracovní prostředí
  • dohodu o provedení práce, zástupy na dovolené a nemocenské
  • 12 h směny, nerovnoměrné rozložení - dle potřeby
  • nástup květen 2024

Požadujeme:

  • odborná způsobilost pro výkon profese, VOŠ
  • očkování proti hepatitidě B
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikační schopnosti
  • empatie
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • klidné, nekonfliktní vystupování

Náplň práce:

  • provádění kvalifikovaných zdravotních úkonů, ošetřování poruch celistvosti kůže, péče o chronické rány a dekubity
  • manipulace s léčivy
  • komunikace s rodinnými příslušníky v oblasti týkající se zdravotního stavu uživatele
  • edukace uživatele, případně jiné osoby zapojené do ošetřovatelského procesu
  • vedení ošetřovatelské dokumentace

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 4. 2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.