Charita Frýdek-Místek

office manažer/ka

Frýdek-Místek Plný úvazek květen 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Martin Hořínek MBA Mgr. Martin Hořínek MBA

ředitel
Tel.: 605 232 813 E-mail: martin.horinek@charitafm.cz

Požadujeme:

Minimální předpoklady

  • ukončené středoškolské maturitní vzdělání se všeobecným, sociálním nebo ekonomickým zaměřením
  • základní uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • dovednost psaní na PC všemi deseti
  • ochota vzdělávat se
  • komunikační schopnosti, flexibilita
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • důvěryhodnost
  • organizační schopnosti

Doporučené předpoklady

  • orientace ve fungování neziskových organizací
  • orientace v sociálních službách
  • zkušenost s prací v neziskové či církevní organizaci vítána
  • ochota přicházet s vlastními nápady
  • ochota podílet se na řešení různých situací

Nabízíme:

  • zkrácený úvazek na dobu určitou 1 rok s možností navýšení a prodloužení
  • samostatnou, odpovědnou, pestrou i týmovou práci
  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, nástupní mzda 30 tis. Kč při plném úvazku
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (možnost home office, 6 týdnů dovolené, stravenky, repre oděvy, apod.)
  • možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti, seberealizace
  • nástup květen 2023

Náplň práce

  • organizace porad vedoucích a Ředitelství, včetně výjezdních
  • zpracování pošty a korespondence Charity Frýdek-Místek,
  • centrální nákupy a centrální komunikace s dodavateli
  • podpora fungování Ředitelství a organizace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 15. 3. 2023 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.