Charita Frýdek-Místek

pracovník v sociálních službách

Frýdek-Místek Plný úvazek leden, únor 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Martin Hořínek MBA Mgr. Martin Hořínek MBA

ředitel
Tel.: 605 232 813 E-mail: martin.horinek@charitafm.cz

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
  • čistý trestní rejstřík
  • způsobilost k právním úkonům
  • řidičský průkaz sk B – aktivní řidič
  • očkování proti hepatitidě typu B
  • empatii, zkušenost se lidmi s lidmi s duševním a lehkým mentálním postižením
  • samostatnost i týmovou spolupráci
  • kreativita

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 28 tis. - 29 tis.
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci v Denním centru Maják
  • pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup leden, únor 2024

Náplň práce:

  • příprava a vedení kreativních činností, nácvik a prohlubování praktických dovedností, zájmových a výchovných činností, pohybových a výtvarných aktivit
  • příprava a realizace terapeutických a vzdělávacích programů
  • práce se zaměřením na zotavení, zplnomocnění, jeho silné stránky, potřeby a přání klienta
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
  • sestavování a realizace individuálních plánů klientů
  • poskytnutí emoční podpory klientům, komunikace s rodinami klientů a jejich blízkým okolím
  • připravenost na úkony péče
  • základní administrativa střediska a klienta

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 11. 2023 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a vícekolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.